Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2021. Április 11. 16:04, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Több mint 15 millió forintot csalt ki

Több mint 15 millió forintot csalt ki

Többeket is átvert befektetési lehetőségekkel. A zalaegerszegi rendőrök most fejezték be a nyomozást a fiatal férfi ügyében.

A rendőrségen még 2019-ben tett bejelentést egy férfi, hogy több százezer forintot csaltak ki tőle egy csaló. A nyomozók azonnal az ügy felderítésébe kezdtek. Kiderült, hogy egy akkor 25 éves zalaegerszegi férfi egy cég nevében eljárva tévedésbe ejtett, és tartott 30 sértettet – közölte a rendőrség. A gyanú szerint a zalaegerszegi lakos a cég ügyintézőjeként, befektetési lehetőséget ajánlva összesen több mint 15 millió forintot csalt ki a sértettektől.

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja