Hírek
2020. Március 21. 07:09, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egy rövid időre szünetelnek az útdíjfizetési rendszer szolgáltatásai

Informatikai fejlesztés miatt vasárnap 00:00 órától 04:00 óráig az útdíjfizetés rendszerében nem lehet majd e-matricát és viszonylati jegyet vásárolni, valamint HU-GO egyenleget feltölteni
- közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. pénteken az MTI-vel.
A tervezett karbantartás egyaránt érinti az autópálya-matricával, a viszonylati jeggyel közlekedő és a fedélzeti eszközt használó ügyfeleket.
A fejlesztés miatt a nemzetiutdij.hu, a hu-go.hu, az ematrica.nemzetiutdij.hu weboldalak nem lesznek elérhetőek, továbbá a viszonteladóknál lévő KIOSZK-ok sem működnek majd.
A NÚSZ Zrt. ugyanakkor arra is felhívta a figyelmet, hogy a fizetős útszakaszokat a rendszerfejlesztés ideje alatt sem lehet ingyenesen igénybe venni. Az úthasználati jogosultságot (e-matrica, e-útdíj) a karbantartási időszakot megelőzően szükséges megváltani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja